Instalacja wykładzin

Instalacja wykładzin

Nowoczesne wykładziny PVC oraz wykładziny dywanowe stwarzają dziś ogrom możliwości w zakresie tworzenia oryginalnych i atrakcyjnych aranżacji wnętrz. Niezwykle ważny jest jednak profesjonalny montaż wykładzin, który zapewni ich trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Dobrze wykonana instalacja wykładzin powoduje też, że posadzka zachowuje odpowiednie właściwości akustyczne, termiczne czy antystatyczne oraz antypoślizgowe.Oferujemy nasze profesjonalne usługi w zakresie instalacji wybranych przez Państwa wykładzin. Montaż wykładzin wykonujemy w dowolnej technologii, z zachowaniem wymogów instalacyjnych dla każdego rodzaju materiału. Pragnąc dbać o zadowolenie naszych Klientów, wszystkie prace wykonujemy kompleksowo, począwszy od przenoszenia mebli, demontażu starej posadzki, aż po prace wykończeniowe i konserwacyjne obejmujące np. obszywanie czy profesjonalne pranie wykładzin.

Profesjonalny montaż wykładzin – przebieg czynności

Montaż wykładzin przeprowadzamy niezwykle fachowo, dbając nawet o najdrobniejsze szczegóły. Nasze usługi obejmują m.in. kompleksowe przygotowanie podłoża, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z „surową” posadzką betonową czy starą wykładziną, którą należy usunąć. Instalacja wykładzin, szczególnie tych z PVC, musi być przeprowadzana jedynie na idealnie równym i oczyszczonym podłożu, dlatego przed jej wykonaniem przeprowadzamy wszystkie niezbędne prace przygotowawcze, obejmujące także np. wylewanie mas samopoziomujących. Zakres działalności w obrębie przygotowania podłoża zawsze dopasowujemy do jego charakteru i wymogów, a także rodzaju instalowanej wykładziny.Wykonujemy montaż wszystkich wykładzin z naszej oferty – zarówno dywanowych (w rolce lub płytkach), jak i z PVC w różnych systemach i technologiach. Prace instalacyjne rozpoczynamy od dokładnego wymierzenia pomieszczenia, dopasowania do niego wykładziny i zaplanowania rozmieszczenia poszczególnych elementów z zachowaniem odpowiedniego zakładu. Przycinanie brytów wykonujemy w sposób precyzyjny i przemyślany, tak aby miejsca łączenia były jak najmniej widoczne. Wykonujemy spawanie wykładzin PVC na gorąco.Wykonywana przez nas instalacja wykładzin odbywa się z użyciem najlepszych materiałów i z najwyższą starannością. Stosujemy jedynie trwałe, wysokiej jakości kleje, które rozprowadzamy równomiernie na przygotowanym podłożu, co gwarantuje trwałość posadzki. Montujemy też listwy cokołowe i progowe, zapewniając wykonanym instalacjom podłogowym odpowiednie wykończenie.

Fachowa instalacja wykładzin w Warszawie – dlaczego warto?

Korzystając z usług naszej firmy, uzyskują Państwo pewność, że instalacja wykładzin będzie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, co przeniesie się na walory estetyczne i użytkowe podłogi. Ponadto gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze odpowiednich wykładzin poprzez transport i montaż, aż po udzielenie gwarancji na ich trwałość. Jest to niezwykle wygodne, bardzo cenione przez naszych Klientów rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy! Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, a swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju.Wykonujemy prace przy użyciu sprawdzonych materiałów chemicznych marki UZIN.
montaż wykładzin
montaż wykładzin warszawa