Wykładziny w rolce

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wykładziny w płytkach

Płytki dywanowe to bardzo wygodne rozwiązanie stosowane w tworzeniu estetycznych i praktycznych podłóg. Jest to system modułowy, co oznacza, że wyróżnia go łatwość instalacji oraz możliwość różnorodnego zastosowania. Wykładziny w płytkach posiadają wszystkie zalety tradycyjnych wykładzin dywanowych, oferując jednocześnie większą wszechstronność i funkcjonalność. Nowoczesne płytki dywanowe z naszej oferty wyróżniają się ponadto podwyższoną trwałością i są przystosowane do intensywnego użytkowania.

Wykładziny w płytkach – charakterystyka

Płytki dywanowe zbudowane są na bitumicznym spodzie, który gwarantuje zachowanie precyzyjnych wymiarów każdego elementu. Można je dowolnie przycinać, a montaż wykonuje się na specjalnym podkładzie antypoślizgowym, bez użycia kleju. Do najważniejszych cech charakterystycznych wykładziny w płytkach należą:

  • wysokie walory estetyczne,
  • łatwość i szybkość montażu,
  • możliwość tworzenia wzorów i podziałów pomieszczeń na strefy przy wykorzystaniu różnych kolorów lub rodzajów płytek,
  • łatwość dopasowania do pomieszczeń o różnych kształtach i rozmiarach,
  • wysoka wytrzymałość i trwałość, pozwalająca na użytkowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu,
  • możliwość łatwej wymiany pojedynczej płytki w przypadku jej trwałego zaplamienia lub innego typu uszkodzenia, a także możliwość szybkiej i łatwej zmiany aranżacji,
  • łatwość konserwacji i renowacji.

Ponadto instalacja wykładziny w płytkach wiąże się z powstawaniem mniejszej ilości odpadów materiałowych niż w przypadku wykładzin z rolki.

Wszystkie zalety tego rozwiązania sprawiają, że płytki dywanowe idealnie sprawdzają się w biurach, hotelach i innych wnętrzach komercyjnych. Dzięki możliwości łączenia ze sobą płytek o różnych fakturach i rodzajach możliwe jest tworzenie unikalnych kombinacji zgodnych z potrzebami użytkownika. Możliwość łatwego montażu i demontażu sprawia zaś, że również zmiana aranżacji i kompozycji podłogi nie stanowi problemu.

Wykładziny w płytkach – oferta firmy TOBAG

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktów Burmatex, Balsan oraz Desso, których jesteśmy dystrybutorem. Proponujemy wykładziny pętelkowe, welurowe oraz igłowane. Wyróżnia je wysoka jakość i trwałość oraz doskonałe właściwości użytkowe. Wszystkie płytki dywanowe z naszej oferty zachwycają też atrakcyjnym wyglądem. Szeroki wybór faktur, kolorów i wzorów pozwala zaś na tworzenie wielu unikatowych kombinacji.

Nasza oferta obejmuje jednak nie tylko sprzedaż wysokiej klasy wykładzin. Proponujemy Państwu kompleksowe, profesjonalne usługi obejmujące pomoc przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań, a także transport i fachowy montaż wykładzin. Współpracujemy z przedsiębiorcami i zarządcami budynków komercyjnych oraz firmami budowlanymi i wykończeniowymi, tworząc estetyczne, funkcjonalne i bardzo trwałe podłogi w biurach, urzędach, hotelach, instytucjach kulturalnych, oświatowych i wielu innych miejscach na terenie całego kraju.

Preston
Bolton
Derby
Derby Lines

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktów Desso, Balsan oraz Burmatex, których jesteśmy dystrybutorem.

Polecane marki